ukenfrdeitptru

 Сьогодні - День Землі!
Екологічний марафон «Наше майбутнє залежить від нас» відбувся напередодні Дня довкілля та Дня Землі. Про екологічні проблеми та роль кожного з нас у їхньому вирішенні говорили впродовж кількох днів разом з нашими читачами – учнями 1-б та 4-а класів школи №16 та другокласниками школи №326.

Дискусія виявилася досить живою, а це означає, що наше загальне майбутнє не байдуже нашим юним читачам. Про екологічні проблеми говорили, читали, дивилися мотиваційне відео, малювали свої власні пропозиції з приводу того як же зберегти наш спільний дім, який називається Земля. 
День Землі відзначають щороку саме сьогодні, 22 квітня. У цей день в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
Засновником Дня Землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у 1872 році призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території. Міжнародним свято було оголошено в 1990 році. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля. 
Долучайтеся! І нехай кожень день буде Днем Землі!