ukenfrdeitptru

 Творча зустріч з поетесою Вікторією Ніколенко перетворилася на справжній фонтан щирих дитячих посмішок та вражень! А щоб у цьому переконатися достатньо лише переглянути фотохроніку.

Для наших маленьких читайликів авторка презентувала свою дебютну книжечку «Немовля», на створення якої її надихнули саме малюки, власні).smile Ось так, занотовуючи свої відчуття та емоції, наша гостя створила надзвичайно щиру, добру та милу збірочку, зрозумілу як дітлахам, так і їхнім матусям, татусям, бабусям і усім-усім найріднішим. Перший подих, перший погляд і перший дотик – найважливіші миті у житті. Поява малюка – справжнє диво, а ще, як виявилося, привід видати неймовірно милу книгу. Чудові вірші Вікторії Ніколенко Ніколенко Вікторія Віршики-Кохасіки доповнилися не менш чудовими ілюстраціями Наталки Кащак. А усе це разом вийшло друком у видавництві «Моя книжкова полиця». 
Ми ж сьогодні разом почитали, посміялися, зробили руханку, розібралися з різновидами існуючих «цьомок», отримали подарункові листівочки з віршиками і влаштували майже справжню прес-конференцію для нашої гості. Нам сподобалося! Сподіваємося, що і для Вікторії Ніколенко наша зустріч запам’яталася)