ukenfrdeitptru

Світ дикої природи намагалися зрозуміти серцем)
Літературно-екологічний гід «Зрозумійте серцем» відбувся для учнів 4-а класу школи №14. Захід пройшов в межах проекту «Збережемо Землю – збережемо життя» та був приурочений до Всесвітнього дня дикої природи, що відзначають 3 березня.

Саме в цей день у 1973 році була прийнята Конвенції про міжнародну торгівлю природними видами фауни і флори (СІТЕS). Головне завдання цього дня – привернути увагу усіх до краси та різноманіття дикої природи, нагадати про важливість дбайливого ставлення до неї. За даними експертів, зараз під охороною перебувають понад 28 тисяч видів рослин та більше 5 тисяч представників тваринного світу. 
До зустрічі готувалися не лише ми, а й наші гості. Діти заздалегідь підготували цікаві та змістовні доповіді про окремого представника дикої природи, якими з радістю поділилися під час нашої розмови. Говорили ми і про письменників, які приділяли темі дикої природи особливе місце в своїй творчості. Зокрема зупинилися на усім відомих творах Редьярда Кіплінга, творця дитячих казок про Мауглі, допитливе слоненятко, про відважного мангуста Рікі-Тікі-Таві та багатьох інших. Розглянули і твори Джеральда Даррелла, письменника-анімаліста, британського вченого-зоолога, який засновував Джерсійський трест збереження диких тварин.