ukenfrdeitptru

 Презентували для наших читачів унікальне видання-двотомник про видатних жінок України. І не просто презентували, а й здійснили справжній екскурс у минуле, відчули його атмосферу та присмак, за що щиро вдячні нашій гості – одній з авторок книги «Це також зробила вона» Світлані Тараторіній Svitlana Taratorina)

Від зовнішнього вигляду до захопливої розповіді про Київ 100-річної давнини, з його особливим ритмом та магією – все було неймовірним). Про те, чим жили, про що мріяли, чим смакували жінки 100 років тому, як вони відпочивали, де навчалися та як здобували успіх – слухали і говорили з особливим інтересом. Розповідь видалася справді цікавою і для дітей, і для дорослих. Як і видання загалом! 
Найгучніший проект про видатних українок, двотомник «Це зробила вона» та «Це також зробила вона» від видавництва «Видавництво» Видавництво «Видавництво», який вийшов впродовж минулого року презентувала для наших читачів видавчиня Лілія Омельяненко Лілія Омельяненко (Lilia Omelianenko). Проект і справді не міг залишится непоміченим, адже книжки відрізняються як зовнішнім виглядом, так і змістовним наповненням. І це помітно з першого погляду! Кожен із розворотів книжки містить одну історію (ілюстрацію та біографічний текст) про видатних жінок. Серед героїнь – популярні і маловідомі постаті з історії та сьогодення, які зробили вагомий внесок у науку, культуру, політику. Реалізація проекту стала можливою завдяки спільним зусиллям видавництва «Видавництво», Національного Демократичного Інституту, Посольства Швеції в Україні та, звичайно, творчим зусиллям усіх причетних до написання та видання книжок цієї серії. До речі, значна частина безкоштовно надана для різних ініціатив та програм, що мотивують дівчат-підлітків, передано до сільських і районних бібліотек країни. І ми також можемо похвалитися своїми подаруночками, за що неймовірно вдячні нашим гостям!