ukenfrdeitptru

 Інклюзивна зустріч зібрала і тих, для кого цей проект започаткували, і тих, хто може долучитися. 
Проект для наших читачів, учнів 11-б класу школи №16 та старшокласників школи-інтернату №5 для дітей з вадами зору презентувала волонтерка, журналіст та молода письменниця Ольга Кацан, за що ми їй надзвичайно вдячні.

Їй вдалося викликати справжній інтерес та емоції всіх присутніх. І це головне! Цікава розповідь про особливості та успіхи акції, про те як можна долучитися до цього важливого волонтерського проекту, про свої враження від співпраці додали особливого теплого настрою. Були у нас і подаруночки від гості: авторські книги, тим, хто зумів висловити свої думки влучно і по-особливому та, звичайно ж, аудіоверсія озвученої книги для вихованців школи-інтернату №5.
Загалом зараз триває другий етап акції, започаткованої Фундацією літературних ініціатив та «Видавництвом Анетти Антоненко» за підтримки Українського Культурного Фонду. Окрім вже згаданого ініціативу підтримали видавництва «Фоліо», «Нора-Друк» та «Ніка-Центр», які надають безкоштовні права на створення аудіоверсій книжок. До проекту долучаються прості мешканці всіх міст України із приємними тембром голосу, працівники творчих колективів, актори кіно і театрів, журналісти. Записані книги відправляють до спеціалізованих бібліотек та розміщають на сайті «Першої інтернет-бібліотеки для незрячих в Україні», що на сьогодні є унікальним вирішенням проблеми вільного доступу до сучасної літератури для людей з вадами зору. Долучитися ж до акції можуть усі небайдужі!