ukenfrdeitptru

 Дарували та отримували радість разом з дитячою письменницею Вірою Клименко)
Творча зустріч з авторкою віршованих та прозових збірок для дітей Вірою Клименко Віра Клименко зібрала справжнісінький читацький «аншлаг» і навіть плаксива погода не стримала нашого інтересу!

Перший день лютого подарував нашим читачам купу радісних емоцій. А як може бути інакше, адже чудові, добрі та яскраві книжечки, написані нашою гостею, здатні і справді закружляти на веселих каруселях, розповісти про все на світі та подарувати радість. Саме так називаються збірочки, написані з любов’ю: «Про все на світі», «Веселі каруселі» та «Подаруйте радість» з яскравими ілюстраціями О.Оснач, В.Дунаєвої та С. Сови.
Віра Клименко – педагог з багаторічним стажем, яка переконана в тому, що найцінніший скарб та подарунок долі – це Ваша дитина. А її книги неодмінно торкнуться кожного, адже призначені для сімейного читання. Авторка в ненав’язливій формі пропонує підказки в подекуди непростих взаєминах дорослих та дітей.
Ми ж сьогодні спілкувалися, читали і слухали та дарували радість один одному. А ще отримали в подаруночок книги з автографом автора) Впевнена, що ця зустріч запам’ятається і дітлахам, і нашій чудовій гості, якій ми бажаємо натхнення на написання нових яскравих історій!