ukenfrdeitptru

 Сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Традиційно в четверту суботу листопада українці всього світу об’єднуються, вшановуючи вбитих голодом і демонструючи силу свого духу і єдності.

Голодомор в Україні визнаний геноцидом на законодавчому рівні і в судовому порядку. Історики називають причиною голоду репресивну політику хлібозаготівлі, яку провадила комуністична влада. Таким чином влада хотіла упокорити українців, остаточно ліквідувати спротив режиму та боротьбу за відродження власної державності. Від Голодомору в Україні померло щонайменше 3,9 мільйона людей. Кількість жертв у всьому СРСР оцінюють у близько сім мільйонів. Найбільше життів було втрачено у 1932-33 роках під час операції сталінського режиму проти України. Світ має усвідомлювати, якою загрозою є режими, що зневажають права і свободи людей у прагненні утвердити власну могутність.

З тематичною книжковою виставкою, яка розповість про страшні сторінки трагедії українського народу ви можете ознайомися у бібліотеці. А також запалити свічки у вікнах та приєднатися до акції «Запали свічу пам’яті», яка розпочнеться традиційно о 16:00.
 
 


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227