ukenfrdeitptru

 Виставкові зони бібліотеки прикрасили кілька книжкових виставок, розрахованих для читачів підліткового віку або тих, хто полюбляє фантастичні чи чуттєві історії. Зокрема, книжкова виставка «Чуттєва осінь з книгою» познайомить наших читачів з сучасними виданнями українських та зарубіжних авторів, які торкаються проблем людських стосунків та складних життєвих ситуацій.

Наприклад, книга Марти Гулей «Одного дня вона розкаже» (видавництво «Академія») про проблеми підліткового віку: булінг, надмірне захоплення соціальними мережами, помилки, невдоволення своїм зовнішнім виглядом, способом життя, батьками. Авторка пірнає у драйвове підліткове життя, розповідаючи про героїню, її почуття та сприйняття світу, висуваючи на перший план одвічні цінності – сім'ю, родину, дружбу, романтичні та доброзичливі відносини між людьми.

Для любителів пригодницького та фантастичного жанру ми підготували ще одну виставку, де кожен зможе підібрати щось до власних смаків та уподобань. Скажімо, книги усім відомого та улюбленого англійського письменника Джона Толкіна, одного із фундаторів жанру високого фентезі. Або ж відкрити для себе нових авторів, серед яких і скандинавська письменниця Марія Парр та її книга «Тоня Гліммердал» . Головними героями цієї книги є дівчинка Тоня, якій виповнюється 10 років і її друг-сусід-хрещений батько Ґунвальд, якому 74. І вони – справжні друзі, які доводять, що навіть на схилі років можна все відкласти і прожити відведений тобі час із близькими, рідними, дорогими серцю людьми.
Більшість книг, представлених на виставкових стелажах і які
зігріватимуть вас у ці похмурі осінні дні, ми отримали від Українського інституту книги , за що надзвичайно вдячні. Приходьте читати!