ukenfrdeitptru

 На календарі – екватор літа)🌞 Сподіваємося, що наші читачі вже гарненько відпочили, але попереду ще ціла купа нових вражень, подарованих літом. З нашими новенькими книгами їх стане ще більше!

Тому – мерщій до бібліотеки, у нас прохолодно і книжково) Серед нових книг, які ми вирішили презентувати, зокрема чудовий віммельбух «Асканія-Нова», який не лише читати, а й дивитися можна, бо це книга з доповненою реальністю. Тож він допоможе вам швидко перенестись у Херсонську область до унікального заповідника «Асканія-Нова», який цьогоріч відзначив 100-річчя. Заснував його німецький дворянин Фрідріх Фальц-Фейн, який і «проведе» дивовижними місцинами Асканії-Нової. Віммельбух «Асканія-Нова» – проєкт Ради німців України, видавництва «Основи» та ілюстраторки Каті Генріх, здійснений за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.
А щемка, зворушлива й багатогранна книжка Надійки Гербіш «Яблука війни» порушує одразу кілька важливих і водночас нелегких тем – вимушеної еміграції, поразки у визвольній війні, посттравматичного розладу, стосунків у сім’ї й того, як дитина переживає негаразди в родині. Попри серйозність проблематики, письменниці вдається створити відчуття домашнього затишку, тепла й очікування змін на краще, які неодмінно прийдуть. Читаючи, відчуєте, як емоції змінюватимуть одна одну – від розчулення до суму, від легкої посмішки до радості.
Ще одна новенька книжечка відомого німецького професора Дітріха Ґренемаєра «Велика книга про здоров’я для усієї родини» у формі бесіди подає цікаву інформацію про будову і функціонування людського тіла, про зміни, що відбуваються в нашому організмі протягом життя. Автор вибрав доречний мовний стиль, правильний тон бесіди – коректний, відкритий, із м’яким гумором. На запитання малюків відповідає лікар. Його пояснення є наочним прикладом для батьків, як треба говорити з дітьми про складні питання фізіології людини, виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я, культуру тіла та почуттів. Видання гарно ілюстроване, містить вікторини, поради та рецепти, за якими діти самотужки можуть приготувати напої, виконати нескладні фізичні вправи.
Це лише маленька частинка наших новеньких книг, більшість з яких отримана в рамках поповнення бібліотеки від Український інститут книги , за що ми щиро вдячні! Впевненні, що всі вони здобудуть вашу читацьку любов!