ukenfrdeitptru

 Наш бібліотечний городик квітне і приваблює комашок – на те воно і літо) 😊Вирішили поділитися з вами нашою квітучою красою: як бачите, квіточки квітнуть, дубочки, які ми саджали разом з проектом Дубкросінг_UA ростуть, а комашки заселяються у свою літню оселю.

Будиночок для комах повернувся на своє місце і допомогли нам це зробити наші читачі, братики Лев та Ілля, за що ми їм вдячні. А ще разом розкрили чимало секретиків, які знають наші книжечки. Зокрема, і про будинки для комах розказали і проказали. А щоб привабити корисних комах у свій сад, можна зробити для них будиночок своїми руками. Для цього варто пам’ятати, що різні види комах люблять різні температурні умови. Здебільшого, ідеальний варіант – тінисте прохолодне місце. Багато комах, наприклад, бджоли, метелики харчуються нектаром. Тому щоб привабити їх у ваш будиночок, посадіть недалеко квіти, які будуть для них наче реклама вашого готелю.

Нагадаємо, що розвиток екопростору у бібліотеці створюється в рамках проекту Зелена бібліотека / Green library за ініціативи та підтримки Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна