ukenfrdeitptru

 Сьогодні у бібліотеці був справжнісінький зліт екогероїв – створювали інсталяцію для майбутнього незвичайного муралу. Ця яскрава черепаха з пластикових відходів невдовзі стане частиною великого арт-об’єкту, що згодом розміститься на стінах однієї з будівель Києва. Дякуємо творчій і невгамовній Юлия Абрамова за ініціативу і втілення!

Проект «Збережи життя» ініціювала творча ініціатива Резиденція думок, засновниця якого художниця Юлія Абрамова усім знайома, як автор нашого настінного розпису для «Зеленої бібліотеки». Ініціатори проекту, до якого приєдналася і бібліотека, мають на меті через мистецтво формувати дбайливе ставлення до природи, свідоме споживання та розумне поводження з побутовими відходами, культивування способу життя, дружнього до навколишнього природного середовища.
Тож, проект «Збережи життя» набирає обертів і прямує в правильному напрямку. І наш сьогоднішній «двіж» тому підтвердження! Наспілкувалися, натворили досхочу і вже плануємо майбутні зустрічі) Приєднуйтеся – змінювати світ легко!
Захід відбувся в межах реалізації проекту Зелена бібліотека / Green library