ukenfrdeitptru

 15 квітня у світі за традицією відзначають Міжнародний день екологічних знань, до якого може долучитися кожен небайдужий. На жаль, карантинні обмеження не дозволяють нам сьогодні спілкуватися та працювати на повну, але це аж ніяк не може перешкодити розвитку екопростору в нашій бібліотеці Зелена бібліотека / Green library та популяризації способу життя, дружнього до навколишнього середовища.

Ми, наприклад, навіть пограти встигли, а заодно і поповнити наші екознання та презентувати для вас новеньку екогру, яку отримали в подарунок від авторів проекту Еко-Мемо, за що надзвичайно вдячні. З читачами неодмінно програємо і почитаємо, як тільки зміниться епідеміологічна ситуація!

А поки – презентуємо ще трохи наших чудових книжечок. Маємо чимало особливих книжечок з екологічної тематики і це, безумовно, тішить. Багато книг не лише за змістом, а й за формою відповідають нормам ековидань, бо надруковані на екопапері з переробленої сировини. Наприклад, книжка- гра Татусі Бо «Екопригоди суперкомпанії» від видавництва «Ранок», де команда супергероїв-прибиральників добре знає свою справу та те, як врятувати Всесвіт. «Діти проти пластику» Мартіна Дорі, видавництво «Рідна Мова» – книга, яка ще раз наголошує, що врятувати планету і стати супергероєм можна просто. Все, що треба – поступово зменшити споживання пластику, а боротися з пластиком можна вдома, в школі, в гостях, під час занять спортом, під час відпочинку і навіть під час святкування. «Ґрета і Гіганти. Історія, натхнена боротьбою Ґрети Тунберґ за порятунок світу» Зої Такер, видавництво КМ-БУКС надихає і розповідає дітям історію номінантки на Нобелівську премію миру Ґрети Тунберґ. Знаковими для бібліотеки стали і “Книжка про сміття” Галини Ткачук та “Сміттєва революція. Порушуючи круговерть марнотратства” Файві Еріка . Маємо чимало книжечок і для старшої аудиторії. Наприклад, “Дім – нуль відходів” Беа Джонсон – справжній покроковий гід із заощадження часу і грошей, а ще уникнення сміття на кухні, у ванній та поза домом. “Коли менше – насправді більше” Джошуа Беккер розповідає про мінімалізм у повсякденному житті та звільнення від зайвих речей.
Скучили за нашими «живими» зустрічами і з нетерпінням чекаємо на них, а поки – бережіть довкілля, змінюйте звички і мислення, живіть в гармонії з природою і світом, читайте розумні книжечки і будьте щасливими!