ukenfrdeitptru

 І це не випадково, адже сьогодні і за календарем – день котів. Саме 1 березня про котиків згадують в багатьох країнах, бо це – національний день кота. І в Україні теж. А ще існує аж два міжнародних дня кота: 17 лютого та 8 серпня.

Милі та грайливі пухнастими стали улюбленцями мільйонів та героями багатьох книг. У нас їх теж вистачає) Скажімо, з новенького вам неодмінно сподобається «Зося з вулиці котячої» (Агнєшка Тишка, видавництво Школа). Книги цієї серії розповідають про кумедні пригоди дівчинки Зосі та її чудернацької родини. Тут ви познайомитеся з тіткою Зосі Маліною, двома кузенами – боягузом Михасем і наївним Кшишем, їхнім навіженим собакою і багато з ким ще. Ви здивуєтесь із того, як Зося заклинає світ, і дізнаєтесь, що з цього виходить. А ще навчитеся всиновляти котів!
А «Історії порятунку. Котячі пустощі» ( Люсі Деніелс, видавництво АССА) розповість неймовірну історію про те, як Амелія та Сем нарешті стали офіційними волонтерами у ветеринарній лікарні «Ковчег». Друзям подобається допомагати лікарям і доглядати за тваринами, особливо за милими кошенятами! Але коли дітям довелося опікувати непосидюче кошеня Луну, маленька кицюня завдала їм великих проблем. Тепер Амелія та Сем мають розгадати причини нічної котячої бійки, в яку потрапила кицюня. Попри піклування за бешкетним кошеням, Амелії та Сему потрібно допомогти з організацією Котосуботи у «Ковчегу», на якій ветеринари розповідатимуть, як правильно доглядати за котиками.
А ви любите котиків? Тоді приходьте читати котячі історії!