ukenfrdeitptru

 Володимир Малик знаний в Україні і світі як автор пригодницьких та історичних творів, що стали класикою української літератури. Чимало його романів перекладено іноземними мовами, а самого автора за рівнем майстерності порівнювали із Александром Дюма та Генріком Сенкевичем.

Письменник народився на Київщині у 1921 році, але все свідоме життя жив і працював на Полтавщині. Для написання своїх історичних романів Володимир Малик збирав архівний матеріал, вивчав історичну літературу, український фольклор, подорожував пам'ятними місцями героїчного минулого.
Найвідомішим твором стала тетралогія Володимира Малика «Таємний посол», що складається з романів: «Посол Урус-Шайтана», «Фірман султана», «Чорний вершник» і «Шовковий шнурок». Автор розповідається про боротьбу українського народу за свободу і незалежність у другій половині ХVІІ століття. Володимир Малик вважається одним із найкращих авторів історичної прози ХХ сторіччя.
Повісті та романи Малика зачитували до дірок не одне покоління українців – наші книжечки тому підтвердження! Завдяки його книгам в нашій уяві виникають події тисячолітньої давнини, історія мужніх українців, які захищали рідну землю.
Запрошуємо до бібліотеки, де ви зможете познайомитися з творчістю ювіляра та зануритися у глибину віків разом з його славними героями.