ukenfrdeitptru

 Підтримуємо улюбленого автора наших читайликів та долучаємося до флешмобу #ДерманськийНашФормат

Наша віддана читачка Оленка перечитала багато його книжечок і не дасть образити письменника. Читали і будемо читати! Це і є найкращою підтримкою.
Книги автора написані легко, з гумором, зрозуміло і доступно, тому і читаються з задоволенням. Буває таке, що полиця з його книжечками фактично порожніє, а ще, коли не знаєш, що порадити, то варіант «почитайте Дерманського» завжди спрацьовує!) Чудове чудовисько Чу й бабай Гарбузяник, вужик Онисько і дракон Омелько, криничник Мефодій і привидка Зловісна Марта, Маляка і Драґо з Пиптиком, бабуся Катастрофа й Остап Квіточка, маленький Тишко й химерний Вельзепер. Ну, як їх не любити?!
Дерманський неодноразово здобував відзнаки найпрестижніших літературних рейтингів і премій, таких як “Книга року ВВС”, «Коронація слова», «Книга року», «Золотий лелека». Минулого року члени Українського ПЕН внесли письменника до списку найкращих українських книг 2020 року. А «Лімерики» і «Чудернацькі вірші» визнано кращими поетичними книжками для дітей.
Як відомо, видавництво «Наш Формат» з 15 до 21 лютого оголосило тижнем Дерманського на підтримку дитячого письменника, який потрапив під хвилю інтернет-цькування. Про це повідомляється на сторінці дитячої редакції видавництва у фейсбуці. Цькування Сашка Дерманського розпочалося 10 лютого, коли письменника позначили в коментарі до одного з дописів у групі для вчителів початкової школи. Зокрема, користувачів соцмережі обурив уривок з казки «Білячок» у читанці для 3-го класу.
Підтримуємо Сашка Дерманського, читаємо і будемо читати!