ukenfrdeitptru

 Отримали подяку та знакову книгу-подарунок від Всеукраїнський демократичний форум за продуктивну співпрацю в рамках книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів".

Нагадаємо, що книжкова премія «Еспресо. Вибір читачів», заснована телеканалом «Еспресо», цього року відбувалася вчетверте. Наша бібліотека – партнер премії впродовж усієї історії її існування.
Як відомо, фінальна частина голосування та вибору переможця відбувається саме у бібліотеках України. Наші читачі теж доклалися до визначення переможців. Цього року у номінації «Література для дітей» перемогу здобула Тетяна Поставна з книгою «Коли я була лисицею» (видавництво «Vivat»). Найкращою у номінації «Література для підлітків» читачі обрали «Шпигунку з притулку «Артеміда» Наталії Довгопол (видавництво «Vivat»). Ці книги, а також книги-номінанти на перемогу вже є у бібліотеці.
Книга Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» поповнила нашу книгозбірню. Вона вийшла друком в травні 2019 року у видавництві «Vivat» та була відзначена кількома книжковими преміями. У книжці зібрано архівні документи з кримінальної справи Василя Стуса, покази свідків, листи поета з тюрми, спогади його рідних та друзів. Усі ці матеріали дозволять читачам дізнатися про невідомі факти життя, ув’язнення та загибелі Стуса, які досі охороняли під грифом «Секретно».
Дякуємо організаторам Премії за цікавий досвід співпраці і за подарунки!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227