ukenfrdeitptru

 Радіємо снігу!) І навіть нашого сніговичка вивезли на сніжок, бо є привід: 17 січня - Всесвітній день снігу)😊❄️☃️

Щороку, починаючи від 2012 року, з ініціативи Міжнародної федерації лижного спорту (FIS) відзначається Всесвітній день снігу. Його мета – підвищити інтерес до зимових видів спорту та залучити молодь до активного способу життя. На думку організаторів, у цей день варто отримати задоволення від прогулянок та сніжних розваг, зберігаючи при цьому здоровий, безпечний і екологічний спосіб життя.
Лишень задумайтеся: значна частина населення Землі жодного разу не бачила снігу наживо, лише на картинках і в кіно. Ми ж звикли до цього явища і з великою радістю очікуємо на сніг. Але, як стверджують фахівці, для того, щоб просто з'явилася одна сніжинка, в атмосфері повинна відбутися енерговитратна процедура кристалізації. Для утворення однієї-єдиної сніжинки, потрібен мільйон водяних крапель!
Сніжинка на 95% складається з повітря, тому сніг у безвітряну погоду так повільно падає над землею. Однак це удавана легкість, оскільки при тих обсягах снігу, що випадає, всього 1 см снігового покриву на площі 1 га може дати від 25 до 35 м3 води. Сніг зіграв найважливішу роль в геологічній історії Землі. Саме з початком снігопадів і появою засніжених поверхонь температура розпеченої вулканічними процесами Землі почала знижуватися. Завдяки цьому, на планеті встановився клімат, придатний для життя.
Про усе це можна почитати і в наших книжечках. Але спочатку – усі на прогулянку, адже цьогоріч день снігу і справді сніжний!)