ukenfrdeitptru

 Джон Ґріффіт Чейні, а саме так звали від народження письменника, прожив коротке, але неймовірно насичене життя. І перед тим як взятися за письменство, встиг об’їздити усю Америку, перепробував десятки професій, жив на дикій півночі, працював на золотих копальнях Клондайку, підкорював морські широти.

Безумовно, увесь цей досвід допоміг згодом творити сильні і справжні твори. Більше 200 оповідань, 3 п’єси, 20 романів, в яких письменник змальовує любов до життя, мужніх героїв, здатних на великі почуття і вчинки. «Мартин Іден», «Серця трьох», «Морський вовк», «Біле ікло», «Поклик предків» – лише трохи з великого переліку творчої спадщини автора, який зумів заглянути в глибину людської душі, а проста і зрозуміла усім мова робить його твори ще більш привабливими для читачів усього світу.

«Коли ясно мислиш, і писати будеш ясно; якщо думка твоя благородна – і твір буде благородним» – сказав свого часу Джек Лондон. І з ним варто погодитися. А ще варто прочитати його особливі твори, які до цього часу залишаються зрозумілими, справжніми, здатними зачепити струни людської душі.