ukenfrdeitptru

 Цей особливий день відкриває наш річний екологічний календар, бо як можна пройти повз таку красу?) Подивіться, як гармонійно вписуються кімнатні рослини у наш дизайн Зеленої кімнати!) 

А з’явився цей день з ініціативи відомої мережі Gardener’s Network, як нагадування про користь та роль кімнатних рослин в житті людини. Гадаємо, що їх можна сміливо віднести до категорії домашніх улюбленців. Та й справді – рослини не лише простір для творчості, вияву дизайнерських здібностей, а й справжнісінької любові. Та й вони у відповідь віддячать за турботу своєю красою.
Вперше в країнах Європи кімнатні рослини з'явилися в XV столітті. Їх привезли зі своїх подорожей англійські, португальські, голландські та іспанські мореплавці. І з того часу вони стали нашими улюбленцями. Багато кімнатних рослин мають лікувальні властивості. А ще дослідники стверджують, що вони мінімізують шкідливий вплив побутової техніки та синтетичних матеріалів у приміщенні, очищаючи простір навколо себе, захищають приміщення від небажаних впливів. Як виявилося, завдяки антибактеріальним властивостям багатьох рослин бактерії знищуються швидше, ніж від фітонцидів, що містяться в часнику. Існує ще й своєрідний квітковий гороскоп, за яким, наприклад, оксаліс обіцяє удачу в коханні, цитрусові допомагають поліпшити добробут, гібіскус наповнює пристрастю люблячі серця, а традесканція здатна захистити від пліток. Про усе це і навіть більше розкажуть і наші книжечки, які знають багато цікавого і про квіточки теж)