ukenfrdeitptru

 Особлива різдвяна атмосфера не можлива без традиційних сімейних зустрічей, улюблених страв та обов’язкових символів Різдва. Саме таким добрим символом може стати чарівна різдвяна історія.Багато таких історій, а ще улюблені колядки, щедрівки, розповіді про традиції святкування Різдва у різних країнах знайдете ви на нашій книжковій виставці. Тут є усіма знані історії та чимало новеньких книжечок, які неодмінно додадуть святкового настрою.

Наприклад, книга «Листи Різдвяного Діда» Джон Р. Р. Толкіна писалася аж два десятиліття. В основі – проста та геніальна водночас ідея: писати листи власним дітям. Діти письменника виросли, але продовжували отримувати послання від "бородатого адресанта" з розповідями про те, як минув його рік і що він надумав робити у різдвяний вечір. Інколи до листів дідуся додавалися приписки від Білого ведмедя – бешкетуна, який то завдає оповідачу збитків, то допомагає йому пакувати подарунки для дітлахів. Їх дружба, співпраця, специфічний "робочий процес" і пригоди за полярним колом спершу просто тішать маленького читача, а під кінець книги відкривають шлях у доросле життя. Чи, скажімо, "Ніч перед Різдвом", найказковіша та найчарівніша повість Миколи Гоголя, яка увійшла до збірки "Вечорниці на хуторі біля Диканьки" та увібрала увесь колорит не лише свята, а й народу.
А мила книжечка Івана Андрусяка «Зайчикове Різдво» теж не залишить вас без настрою) Історія про те, як упродовж зимових днів Зайчик сумує за сонцем, його не тішить сніг, допоки він не отримує сонячний дарунок від Святого Миколая і відсвяткує найсонячніше свято в році – Різдво.
Це лише кілька з чарівних різдвяних історій, які вже чекають на вас у бібліотеці. Приходьте за книжечками і за настроєм!)