ukenfrdeitptru

 Ми так і зробили!) laughingПід час чергового бібліотечного майстер-класу творили свої неповторні ялиночки з вовни – красиві, затишні і неймовірно милі!

Відчуття наближення найчарівнішої пори року зігріває наші серця і налаштовує на очікування дива. Але ж створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев. Погодьтеся, набагато цікавіше прикрашати свої особливі композиції, які можуть стати гарним подарунком для рідних і друзів чи створити ось таку затишну красу, як ми – ялинку-топіарій з вовни)
За багато років традиційного прикрашання ялинок люди так звикли до цього, що не замислюються про те, скільки коштуватиме природі щорічне вирубування лісової красуні. Хвойний ліс це не лише легені планети, а й велетенська скарбниця вологи та житло для тварин. Так, за статистикою, гектар лісу очищає за рік 18 млн. метрів квадратних повітря та зберігає понад 2 240 тонн вологи.
Залишається лише додати, що майстер-клас відбувся в межах проекту «Майстерня радості» і провела його майстриня Вероніка Мішина, за що ми їй надзвичайно вдячні!