ukenfrdeitptru

 Вперше до нашої бібліотеки завітали учні 1-в класу школи №14 – з розкритими та усміхненими очима і надзвичайним бажанням знати все)

Ми ж гостям завжди раді, особливо таким гамірним та енергійним. Розповіли і показали «секрети» нашого книжкового «королівства», познайомили з правилами книгозбірень, історією їхнього створення. Ну, і звичайно ж, почитали. Це якраз найулюбленіший момент спілкування з маленькими читачами. Серед усього запропонованого наші гості обрали книжечку Олесі Мамчин «Електромобіль Сашко» від видавництва «Ранок». Читали і коментували разом, дізналися чимало цікавих речей.
Сповнене фантазії та гумору оповідання Олесі Мамчич знайомить юних читачів із сучасними екотехнологіями та запрошує подивитися на добре відомі речі по-новому. Виявляється, що лише електричні вітряки можуть перемогти дракона. Тому і змушені були герої історії – електромобіль Сашко та велосипединка Юля вирушити на пошуки цих дивовижних створінь. Пригод було чимало, але все закінчується щасливо. А як же ще може бути?!)