ukenfrdeitptru

 Зустрічали неймовірну гостю – письменницю Євгенію Пірог, яка просто не може не зарядити своєю нестримною енергією та фантазією усіх присутніх. Так і сталося!

Наша сьогоднішня зустріч Агенти екобезпеки - чарівники свого міста перетворилася на суцільний фонтан неприхованих емоцій та щирих і вдячних дитячих посмішок. Розгадували завдання, розмірковували над непростими ситуаціями, з якими часто доводиться стикатися в житті, пропонували своє бачення і рішення, отримували за це особливі відзнаки і навіть трішки чарували) Бо як же без чар у такій справі?)
Наші «агенти» розібралися з непростими завданнями і тепер точно знають як убезпечити себе і своє місто, як правильно вести себе та реагувати в конкретних випадках чи загадкових ситуаціях. Познайомилися ми і з книжечками письменниці, серед яких особливу увагу сьогодні отримала «Агент безпеки Ромчик. Експрес щастя».
Євгенія Пірог – письменниця, сценаристка, авторка й кураторка Всеукраїнської ініціативи «Додай читання!», дитячого конкурсу коміксів про силу читання «ЧитайСвіт» та багатьох інших проектів, спрямованих на популяризацію книги. Наприклад, проекти «Срібна Книга», «Казковий гопак», «Дмитрикова бібліотека» й артбук «Добро-Дій», до яких долучено широке коло читачів та книготворців, вже визнано Національними рекордами України.
Зустріч була організована та стала можливою за сприяння
Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна, за що ми надзвичайно вдячні!