ukenfrdeitptru

 Наш майстер-клас з виготовлення медових ароматизованих свічок перетворив бібліотеку на особливий простір з особливими відчуттями. Відчуттями прийдешніх свят, тепла і затишку! 

Яка краса вийшла – ви бачите, а ось який фантастичний аромат заполонив бібліотеку, на жаль, об’єктив фотокамери передати не здатен)
Медові свічки своїми руками – це чудове заняття для веселої компанії. У нас було не лише весело, а й натхненно! Листки вощини виглядають як справжні бджолині соти і наші майстренята побачили і відчули якою на дотик є вощина. А від тепла їхніх рук натуральний віск став піддатливим і слухняно перетворився ось на таку красиву і елегантну свічку, доповнену натуральними ароматами сушених цілющих трав. Кожен ще й оздобив власноруч виготовлену свічку за своїм смаком.
Цілющі та релаксаційні властивості воскових свічок очевидні. Під час спалювання вони зовсім не виділяють диму, навпаки – від них віє тонким ароматом меду та прополісу. А запах меду піднімає настрій і заспокоює нерви та й усі матеріали – екологічно чисті.
Майстер-клас провела майстриня Вероніка Мішина. Він відбувся в межах проекту «Майстерня радості» і наступна зустріч відбудеться вже через тиждень, у п’ятницю. Слідкуйте за нашими анонсами, адже для участі обов’язкова реєстрація!