ukenfrdeitptru

 Сьогодні – Всесвітній день привітань. Погодьтеся, що звичні для нас слова «привіт» чи «вітаю» здатні творити дива, адже вони налаштовують знайомих і незнайомців на особливий лад.

Вітаючись, ми розташовуємо до себе співрозмовника, відкриваємося перед ним, створюємо дружню обстановку. Саме це ми і зробили разом з нашими читачами, учнями 1-б класу школи №14 напередодні цього особливого свята. Але ми не лише пригадали традиційні і відомі усім вітання, а здійснили своєрідну подорож та познайомилися з незвичайними традиціями різних країн. Чи знали ви, наприклад, що гренландці та лапландці можуть вітатися тертям носами, а на Тибеті навіть показують язика. У кенійському племені масаїв можуть плюнути на руку перед вітанням або ж високо стрибати під час цього. Ескімоси злегка вдаряють знайомого по голові та по плечах. Ще багато дивних і цікавих ритуалів вітання ми освоїли з нашими читачами, застосовуючи їх на практиці. Було весело і, сподіваємося, пізнавально.
Всесвітній день вітань своїм виникненням зобов’язаний американським братам Маккомак, які під час холодної війни вигадали простий і дієвий спосіб покращити обстановку. Склавши листи зі щирими привітаннями, брати відправили їх у різні кінці світу і попросили одержувача зробити те ж саме. І їм це вдалося)
Вітайте один одного, вітайте знайомих і незнайомців. Це не лише додасть настрою, а й зробить трішечки щасливішим і вас, і усіх, хто почує звичне «Вітаю!»