ukenfrdeitptru

 Ось таких пташенят натворили під час майстер-класу з виготовлення аплікації-панно у техніці «квілінг». Працювали усі натхненно і радісно, тому і результат вийшов чудовий! А совенята у кожного по-своєму особливі)

Майстер-клас провела майстриня Вероніка Мішина, яка не лише допомагала нашим майстренятам зробити свої роботи досконалими і неперевершеними, а й поділилася секретами паперокручення та розповіла про історію і традиції квілінгу.
Достовірно походження квілінгу не відоме, однак вважається, що він з'явився відразу після винайдення паперу в Китаї. Вперше документально згаданий квілінг у 1200-х роках, але фактично почав використовуватись у 1500-1600-ті французькими та італійськими черницями. Вони використовували шматочки тонкого непрозорого паперу та гусяче пір'я, щоб прикрасити релігійні догмати та картини. Саме використання гусячого пір'я і зумовило термін «quilling».
Свого часу цю техніку використовували для прикрашання та декорування меблів, ваз, підставок, корзин, шкатулок та ін. У наші часи квілінг став досить відомим і доступним, тож кожен охочий тепер може створювати неповторні шедеври власноруч. Що ми і зробили!
Майстер-клас відбувся у межах проекту «Майстерня радості». Плануємо творити щоп’ятниці о 15.00. Слідкуйте за анонсами і приєднуйтеся!