ukenfrdeitptru

 Про неймовірний пташиний світ, їхні уподобання та звички говорили сьогодні під час зустрічі з експертом-орнітологом Віталієм Казанником. Наші допитливі читачі дізналися купу цікавої та потрібної інформації про правила підгодовування птахів, особливо в складний зимовий період.

Тепер ми точно знаємо як не лише підтримати друзів пернатих, а й не нашкодити їм. Знаємо і про те, що не можна класти в годівничку для пернатих, адже складаючи пташине меню варто врахувати і деякі обмеження. Пташкам категорично заборонено додавати будь-які гострі, солоні, смажені, а також кислі продукти. Небезпечним є також чорний чи житній хліб, який розбухає та починає бродити у шлунку, шкідливими є і ряд звичних для нас круп.

Орнітологи стверджують, що у періоди нестачі корму, які трапляються через появу снігового покриву взимку, посуху влітку або пізнє настання весни, найбільш уразливими стають дрібні садові птахи, які часто гинуть. Тому регулярна підгодівля птахів у складний для них час допоможе популяціям диких птахів вижити.
Про усе це розповів наш гість – Vitalii Kazannyk, орнітолог, експерт проекту #ДереваДляПтахів, провідний фахівець кафедри екології та зоології ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, науковець Національного природного парку «Пирятинський».
Зустріч відбулася за сприяння Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна та стала можливою завдяки нашим друзям - Peli can live, за що ми надзвичайно вдячні! https://www.facebook.com/cfpelicanlive/