ukenfrdeitptru

 Творча зустріч з відомим українським письменником Олегом Чаклуном Oleg Chaklun подарувала справжній фонтан вражень та емоцій нашим читачам. Мабуть, не випадково і видавництво, яке презентував наш гість, теж називається символічно – «Фонтан казок»)

Книги Олега Чаклуна вже стали популярними та впізнаваними. Наприклад, науково-фантастична повість «Піраміда Синтії» потрапила у фінал премії «Книга року BBC-2017», а «Монстри, що живуть у шафах» – до довгого списку цієї ж премії у 2018 році. Найбільшою ж популярністю серед маленьких читачів (і дорослих теж) користуються пригодницькі казки-повісті про Мікробота, маленького робота, який понад усе любить гратися в хованки. Випадково потрапивши на нашу планету, він заводить нових друзів, долає безліч труднощів, потрапляє до багатьох захопливих пригод.
У добрих історій немає негативних героїв, а є тільки позитивні емоції. Мабуть, цим вони і приваблюють читачів.
Ми ж не лише поспілкувалися, почитали та пофантазували разом з гостем, а ще й доручили йому важливу місію. Саме Олег Чаклун привітав наших юних художників з перемогою у Конкурс дитячого малюнку "Екогерої Зеленої бібліотеки"
Нових перемог та нових вражень від прочитаних книг бажаємо усім нашим читачам! А книжечок після зустрічі і справді цього дня побільшало) 
Дякуємо за натхненну зустріч та чудові подаруночки Oleg Chaklun та видавництву Фонтан казок!