ukenfrdeitptru

 Екогероїв у нас і справді додалося! Дякуємо усім нашим неймовірним художникам! Ваші малюнки чудові і вони неодмінно стануть прикрасою нашої бібліотеки. Яскраві, милі, серйозні і навпаки – веселі і трішки фантастичні – усі вони особливі.

Але конкурс є конкурс і обирати переможців доводиться. Отже, переможцями конкурсу у різних вікових категоріях та володарями наших глядацьких симпатій стали: Єва Мохнаток, Олена Шапкаріна, Ірина Шапкаріна, Тарас Рубановський та Аліса Золотарьова.
Але гарних робіт виявилося настільки багато, що ми вирішили нагородити наших небайдужих художників ще й відзнаками за особливий погляд у розкритті теми. Свої нагороди художники отримали від відомого дитячого письменника Олега Чаклуна, зустріч з яким відбулася минулої суботи в межах Благодійний ярмарок "Осінь в бібліотеці".
Нагадаємо, що Конкурс дитячого малюнку "Екогерої Зеленої бібліотеки" на екологічну тематику був ініційований бібліотекою ім. Саші Чекаліна для дітей Оболонського району та Благодійним фондом «Бібліотечна країна». Його метою є формування екологічної свідомості серед підростаючого покоління, популяризація екологічного способу життя. Малюнки розкривали теми: що я можу зробити для збереження планети;екологічна поведінка в побуті (економія природних ресурсів, енергозбереження, сортування сміття) та екотехнології та електротранспорт. Роботи учасників оцінювалися в різних вікових категоріях: 5 - 8 років, 9 - 12 років, 13 - 16 років.
Виставка робіт триває у нашій бібліотеці. Запрошуємо оглянути експозицію!