ukenfrdeitptru

 Багато наших читачів вже визначилися зі своїм фаворитом. Але маємо ще кілька порожніх анкет. Приходьте!)

Ми ж тим часом нагадаємо, що премія проводиться в три етапи: формування довгого списку на основі пропозицій видавництв, голосування експертної ради та голосування читачів у бібліотеках України. Наша – одна з них)😉
Практично кожна зустріч з нашими читачами не обходиться без знайомства та презентації книг-фіналістів премії. І якщо маленьким читачам більше до смаку книжечка Сашка Дерманського «Арктична пасіка», про яку ми вже говорили, то читачі середнього шкільного віку зупиняють свою увагу і на інших претендентах на перемогу. Серед них – "Дитя песиголовців", Володимира Арєнєва (видавництво "АССА"), продовження історії «Порох із драконових кісток». Фантастично-пригодницька книга здатна захопити як сюжетом, так і манерою подачі матеріалу. Так само, як і "Зграя", Анастасії Нікуліної (видавництво "Vivat") про ватагу паркурщиків, про випробування та дружбу.
Нагадаємо, що книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів" заснована телеканалом Еспресо. Премія покликана відзначати найкращі літературні новинки року, підтримувати інтерес до читання в українців, допомагати читачам обирати цікаві книжки, допомагати видавцям знаходити шлях до читачів. Серед основних вимог – книжки мають бути написані українською мовою та видані вперше.