ukenfrdeitptru

Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій

Музично-поетична зустріч у нашій бібліотеці зібрала поціновувачів якісної музики та поезії, а теплий літній вечір став ще теплішим завдяки вашим емоціям та таланту наших гостей.
Детальніше...

 На календарі – екватор літа)🌞 Сподіваємося, що наші читачі вже гарненько відпочили, але попереду ще ціла купа нових вражень, подарованих літом. З нашими новенькими книгами їх стане ще більше!

Детальніше...

 Особливо такі – книжкові, від читачів та друзів бібліотеки.

Ми щиро вдячні нашим дарувальникам! Це лише маленька частинка ваших дарунків, які неодмінно стануть улюбленими книгами наших читачів. Отримуємо книжкові подарунки дуже часто і це не може не тішити. Особливо вдячні за сучасні дитячі книги, бо їх завжди бракує.
Детальніше...

 Влітку бібліотека за традицією перетворюється на маленьку парковку для різноманітного транспорту наших читачів. І це чудово! Їхати за улюбленими книжечками на велосипедах, самокатах, роликах, скейтах набагато цікавіше, веселіше і швидше. Тому завжди раді нашим невгамовним читачам і їхнім транспортним засобам.

Детальніше...

 Наш бібліотечний городик квітне і приваблює комашок – на те воно і літо) 😊Вирішили поділитися з вами нашою квітучою красою: як бачите, квіточки квітнуть, дубочки, які ми саджали разом з проектом Дубкросінг_UA ростуть, а комашки заселяються у свою літню оселю.

Детальніше...

 Гра Еко-Мемо – фаворит цього літа серед наших читачів. Як бачите, граємо з задоволенням і азартом. І не лише граємо, а й отримуємо задоволення і від гри, і від усвідомлення того, що стаємо справжніми екогероями, бо тепер точно знаємо як сміття може стати ресурсом.

Детальніше...