ukenfrdeitptru

Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій

 У бібліотеці сьогодні було натхненно і гамірно. Бо наші читачі мали можливість не лише поспілкуватися з письменницею Марією Солтис-Смирновою, а й самі навіть трішки відчули себе письменниками!) 

Детальніше...

 Ми знову зустрічали наших особливих читачів – учнів спеціальної школи №5. Тут, окрім діток з вадами зору, навчаються також учні, які потребують корекції розумового розвитку. Для наших гостей розповіли чимало цікавинок зі світу книжок, разом почитали та помандрували сторінками історії рідного краю.

Детальніше...

 Наша яскрава черепаха з пластикових відходів стала частиною великого арт-об’єкту, який розмістився на стінах однієї з будівель Києва. Пам’ятаєте, як ми влітку створювали цю незвичайну черепаху? Тепер вона приєдналася до ще однієї черепашки та дельфінів і нагадує усім про шкоду пластику, побутових відходів та про те, що кожен може зробити цей світ трохи чистішим і добрішим.

Детальніше...

 Пройшлися сторінками козацької слави напередодні Дня українського козацтва, який за традицією відзначають 14 жовтня разом з нашими читачами, учнями 2-а класу школи №14. А допомогли нам у цьому, звичайно ж, наші книжечки, які знають усе. І про славу козацьку також.

Детальніше...

14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць, який запроваджено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українців та сприяння патріотизму. 14 жовтня невипадково вибрали для святкування Дня захисників і захисниць.
Детальніше...

Зустрічали особливих гостей – вихованців школи-інтернату №5 для дітей з вадами зору, з якими ми маємо дружні сусідство та стосунки. І тепер у бібліотеці оселився ось такий чудовий котик, зроблений руками старшокласників цієї школи. Правда ж, гарненький?) 😊Майже осінній, бо наповнений теплими кольорами осені)
Детальніше...