В сучасному світі більшість дорослих досить вільно орієнтується в просторі Інтернету. Особливо в соцмережах та пошуку інформації або розважального контенту. Але і з такими питаннями батьки наших юних користувачів нерідко звертаються до цифрового хабу бібліотеки, щоб отримати підтримку та консультацію. В нагоді стають мобільні пристрої чи ноутбуки користувачів або робочі комп’ютери.
Теоретичне пояснення + практичне навчання + закріплення результату – і користувач може надалі застосовувати набуті навички. Іноді рекомендуємо записати алгоритм-нагадування, щоб за ним було простіше самостійно виконати потрібну дію.
Час від часу нашим дорослим користувачам та мешканцям мікрорайону потрібна допомога у розв'язанні таких важливих питань, як пошук роботи або створення якісного резюме. В нагоді стають цифрові консультації за запитом.
Під час заняття обговорюємо та навчаємо:
📌 який сайт(-ти) обрати для розміщення резюме та пошуку вакансій;
📌 як створити електронне резюме та резюме в форматі Word, щоб зацікавити роботодавця;
📌 як застосувати фільтри для уточнення бажаного міста (регіону) та графіку роботи;
📌 як створити пошук вакансії за прямим запитом;
📌 як розширити запит для охоплення більшого числа варіантів і т.ін.
А ще ми просто на місці робимо фотографію користувача і додаємо до резюме...
Саме за таким запитом була проведена нещодавно одна з консультацій цифровою менеджеркою бібліотеки Alla Pakhar . Було приємно отримати відгук-подяку за своєчасну та швидку допомогу.
💡💡 Нагадуємо, що в Україні чимало сайтів, які надають необхідну інформацію стосовно вакансій, вимог та можливостей для тих, хто шукає роботу. Всі вони доступні, безоплатні та мають постійне оновлення пропозицій.
Ознайомитись з рейтингом таких сайтів (від інформаційного агентства УНІАН ) та інформацією про них ви можете за покликаннями:
Ми працюємо для вас!


Наша адреса: м. Київ, вул. Попова, 12
Тел.: 093-430-50-11


Транспорт:
Автобуси: 32, 72 - їхати до зупинки " Мостицька"
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Мостицька"
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля"
Маршрутні таксі:219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Мостицька"