До нас на гостини вперше завітали учні 1-б класу ЗОЗ №8. Тож ми намагалися зробити знайомство дітей з бібліотекою цікавим, пізнавальним та яскравим!
Першокласники дізнавались про історію виникнення бібліотек, знайомилися з роботою відділів обслуговування нашої бібліотеки, переглядали книжки з виставок та тематичних полиць, зацікавлено гортали сторінки книжкових новинок та дитячих журналів.
Жвавий інтерес у дітлахів викликала бесіда-презентація «Книжки звичайні й незвичайні». Адже кожному цікаво було потримати в руках книгу, якій вже понад сто років, зазирнути у чарівний світ панорамних книжок та книжок-іграшок, доторкнутись до сенсорної книжки, помилуватись книжками-«красунями», потримати на долоньці «книжку-малючку» та виміряти свій зріст кількістю книжок!
А казка про пригоди книжки в дитячій бібліотеці, розказана бібліотекарем, змусила діточок замислитись та визвала жваве обговорення.
І, звичайно ж, кожен ретельно обирав собі книжечку для читання вдома. Адже перший самостійний вибір книжки – справа відповідальна! Ну а ми, бібліотекарі, тішимось, що до нашої великої бібліотечної родини долучилися нові читайлики.
Приходьте ще. Завжди вам раді!


Наша адреса: м. Київ, вул. Попова, 12
Тел.: 093-430-50-11


Транспорт:
Автобуси: 32, 72 - їхати до зупинки " Мостицька"
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Мостицька"
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля"
Маршрутні таксі:219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Мостицька"