×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/biblioteki/120/2023_gallery/2023_05_04
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Минулої суботи в нашій бібліотеці відбулася цікава та дуже зворушлива зустріч з тими, кому ми завдячуємо можливістю жити, працювати та зустрічати мирні світанки, а також з тими, хто допомагає нашім бійцям наблизити перемогу, всіляко підтримуючи їх, - волонтерами.
Працівники бібліотеки та читачі радо вітали бійця 72 МБ з позивним «Техас» та волонтерів фонду Multihuman.
Ми ознайомили наших гостей з роботою бібліотеки, жваво поспілкувались з ними та передали для бійців лист-подяку від юних читачів, сувеніри від бібліотекарів і символічний, на наш погляд, малюнок «З Україною в серці» (авторка малюнка – наша юна читачка Вікторія Заболотна). А волонтерам було передано книжки, намет та спальники від читачів та друзів нашої бібліотеки.
Зворушливим було знайомство «Техаса» з нашою читачкою Поліною Фощан, яка постійно виготовляє для бійців мотивуючі патріотичні обереги та є наймолодшим волонтером фонду Multihuman.
Також в цей день в приміщенні бібліотеки відбулося нагородження волонтерів пам’ятними медалями «За волонтерську діяльність». Серед нагороджених і бібліотекарка нашої бібліотеки Алла Пахарь.
Ну а ми, крім гарних емоцій від спілкування з чудовими людьми, отримали на пам’ять постер від «Чорних запорожців» з автографом нашого гостя. Дякуємо! Цей подарунок буде нашим оберегом!
Разом до перемоги!
Все буде Україна!

{gallery}biblioteki/120/2023_gallery/2023_05_04{/gallery}


Наша адреса: м. Київ, вул. Попова, 12
Тел.: 093-430-50-11


Транспорт:
Автобуси: 32, 72 - їхати до зупинки " Мостицька"
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Мостицька"
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля"
Маршрутні таксі:219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Мостицька"