7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету запровадили 20 років тому за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
В цифровому хабі нашої бібліотеки ми постійно проводимо консультації для користувачів різного віку, щоб привернути їхню увагу до питання цифрової грамотності та правил безпеки в мережі Internet.
Цього разу під час зустрічі цифрова менеджерка нашої бібліотеки Алла Пахарь знайомила користувачів з освітніми серіалами на тему «Цифрова безпека».
Школярі та батьки під час заходу зареєструвались на платформі Дія.Цифрова освіта, а також підібрали для себе відповідні серіали: «Про кібербулінг для підлітків» та серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті». Додатково користувачі мали змогу ознайомитись з корисною інформацією, розміщеною у віртуальному хабі бібліотеки:
Нагадуємо, що будь-хто може звернутись за допомогою до цифрових менеджерів, заповнивши форму «Зворотного зв’язку» на сторінці віртуального хабу, за телефоном або під час візиту до бібліотеки.
В даній публікації використані матеріали #ЦЕНТР КРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ https://betterinternetcentre.org.


Наша адреса: м. Київ, вул. Попова, 12
Тел.: 093-430-50-11


Транспорт:
Автобуси: 32, 72 - їхати до зупинки " Мостицька"
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Мостицька"
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля"
Маршрутні таксі:219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Мостицька"