ukenfrdeitptru

 В Україні, як і в більшості інших країн світу, у другу неділю травня відзначається День матері. Цього дня наші найщиріші слова любові та вдячності – саме для мам!

А чи знаєте ви, що…
- Ідея зробити це свято загальним походить з США. Джулія Ворд у 1872 році та Анна Джарвіс у 1907 році виступали з ініціативою вшанування матерів і їхньої ролі у житті кожної людини. І 8 травня 1914 р. Конгресом США було проголошено другу неділю травня національним святом матерів.
- Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німецькій Державі, Чехословацькій республіці.
- В Україні цей день офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року. Він встановлений згідно з Указом Президента від 10 травня 1999 року і відзначається кожної другої неділі травня.
- Слово «мама» практично у всіх мовах звучить однаково або дуже схоже. Українські і російські, іспанські, і китайські діти називають свою маму однаково — мама. Англомовні діти говорять «мom» — «мам». Діти самі «визначили», як їм зручніше називати своїх мам! Склад «ма» дитині легше всього вимовляти, тому діти починають його говорити одним з перших.
- Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими митцями, письменниками та поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури та добробуту суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
 
Вітаємо всіх матусь з їхнім святом!