ukenfrdeitptru

 Джек Лондон – один із найпопулярніших американських письменників, творчість якого широко відома в усьому світі. Він оспівував людську чесність, мужність, любов до життя, відданість дружбі.

Стежини життя письменника наповнені боротьбою, прагненням допомогти не тільки близьким, а всім, хто потребує допомоги. Яскравим, інтригуючим було перебування письменника на Півночі. Як відомо, фортуна тоді відвернулась від нього, але допомогла створити героїв – сильних, волелюбних, тих , хто цінує життя.
Віра письменника у свій талант і надлюдська працелюбність піднесли його до вершин слави.
*************************************
Чи відомо вам, що...
- Джек Лондон написав більш як 200 оповідань, які склали 16 збірок, 19 романів, 3 п´єси, 8 автобіографічних творів, понад 30 віршів..
- В 10 років Джек потрапив до бібліотеки і зустрів людину, по-справжньому освічену, закохану в літературу і поезію - поета Айну Кулбріт, яка завідувала місцевою бібліотекою і розвинула у Джека інтерес до читання.
- У 1893 році юнак вперше спробував сили в літературі: вирішив взяти участь у конкурсі на краще оповідання автора-початківця, оголошеного сан-франциською газетою "Колл". За дві ночі оповідання "Тайфун біля берегів Японії" (1893) було готове і дістало першу премію.
- Джек Лондон використав сцени із періоду золотої лихоманки на Клондайку у таких своїх романах і оповіданнях, як «Поклик предків», «Біле Ікло» та "Любов до життя".
- Існує понад 100 екранізацій творів письменника. До речі, і сам Джек Лондон одного разу зіграв епізодичну роль моряка в першій екранізації 1913 року свого роману “Морський Вовк”.