ukenfrdeitptru

 14 лютого – Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмурі. Вона спрямована на підвищення інтересу до читання, книги, бібліотеки. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро. Дає гарну пораду, навчає любити і працювати. Без книги не можна уявити своє життя, бо вона – постійний супутник, порадник у життєвих ситуаціях.

У цей день проводяться волонтерські кампанії зі збирання книжок для бібліотек, дитячих садочків  і благодійним організаціям, що займаються розвитком грамотності.

 Наша бібліотека з 2016 року є учасником щорічної книжкової акції  до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти. У рамках акції працівники бібліотеки та активні користувачі  збирають книги для дітей 2-16 років з важкими захворюваннями, котрі знаходяться під опікою соціальних центрів,або проходять лікування в «Охмадит», онкоклініках м.Києва.

Тож , приєднуйтесь до нас, не залишайтесь байдужими, бо книги потрібні всім, а добрі справи робити приємно!