ukenfrdeitptru

Калейдоскоп подій

 Щорічно, 1 червня в усьому світі святкують Міжнародний день захисту дітей. Діти – наше майбутнє, цвіт нашої держави та нації Тому необхідно завжди дбати про них, піклуватись, виховувати добрими, чесними та поряними людьми. В цей по всій країні проводиться ряд розважально – ігрових та культурних заходів присвячених дітям і звісно ж за їх участю.

Детальніше...

 День Києва – свято, присвячене нашій столиці, яке відзначають у останню неділю травня. Це свято для тих всіх, хто любить столицю нашої країни. Не пишатися Києвом просто неможливо, адже він – це гордість країни, її серце!

Детальніше...

 Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки - свято, яке має на меті зберегти народні традиції, створення та носіння вишитого українського одягу. Українська вишиванка – унікальне явище духовно – матеріальної культури нашого народу. Українців, за вишиванками і чарівними рушниками – оберегами упізнають в усьому світі.

Детальніше...

 Наближається одне з найбільших християнських свят –Великдень.

Свято Великодня – святе і чисте, як безхмарне небо, гарне, як молоде життя, це великий день весняного оновлення природи, свято, що очищає людей, робить їх добрими та чуйними. Всі ми його чекаємо з піднесеним настроєм, надіями та сподіваннями.

Детальніше...

 2 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день дитячої книги. Дитяча книга – перша сходинка до пізнання дивовижного світу – життя.

Детальніше...