12 листопада 2021 року у приміщення Центральної публічної районної бібліотеки ім. О. С. Пушкіна відбулася надзвичайна подія – урочиста церемонія передачі 11 бібліотекам Оболонського району столиці благодійного дару – 40-ка нових і потужних комп’ютерних систем, 40 офісних столів і крісел та 8 багатофункціональних пристроїв.

Такий розкішний подарунок Оболонським бібліотекам, і особливо - їх користувачам, надали корейський Благодійний Фонд «Любов для світу» за фінансової підтримки корейської компанії «POSCO International» та за участю Посольства Республіки Корея в Україні.

 У день урочистої церемонії до ЦПРБ ім. О. С. Пушкіна завітали шановні гості від корейської сторони – представники Благодійного фонду «Любов для світу» на чолі із паном Кім Мінхо, а також представники корейської компанії «POSCO International» в особі директора Пак Сангмін і консула  Республіки Корея в Україні пана Соон Кичу. Від української сторони участь у церемонії взяли – голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Кирило Фесик, представники відділу культури Оболонської РДА, співробітники ЦБС Оболонського району міста Києва.

Сторони обмінялися теплими привітаннями, і корейські гості презентували у коротких промовах свою благодійну діяльність в Україні і свій значний внесок у сфері розбудови українсько-корейського дружнього співробітництва та освітньо – культурних обмінів.

Представник Благодійного Фонду «Любов для світу» пан Кім Мінхо наголосив на важливій ролі бібліотек, як культурно-інформаційних центрів, а також у вихованні молоді і побудові сучасного громадянського суспільства, наданні якісних інформаційних послуг населенню і чудових можливостей кожному займатися самоосвітою. Він зазначив, що сучасні бібліотеки Кореї окрім книжкових фондів мають чудові технічні потужності, тож Благодійний Фонд «Любов для світу» прагне надати такі ж можливості і бібліотекам Оболоні і посприяти їх технічному піднесенню. Він розповів про давні дружні україно-корейські культурні зв’язки, зокрема, зазначив, що перший переклад Біблії корейською мовою у 19 столітті здійснив наш співвітчизник. 

Директор компанії "POSCO International" Пак Сангмін розповів про діяльність своєї компанії і представив надану техніку, яка тепер служитиме благородній меті – допоможе нашим користувачам якісно і швидко отримувати будь-яку інформацію, а також здійснювати власні проекти.

Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Кирило Фесик взяв слово і від української сторони щиро подякував корейським колегам за неоціненний благодійний дар, а  також висловив сподівання  на подальше дружнє співробітництво і спільну участь у нових проєктах.

Зі свого боку теплі слова вдячності благодійникам висловили також начальник відділу культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Ліана Розмаїта і директор ЦБС Оболонського району міста Києва Олена Львович за значну допомогу у технічному оснащенні бібліотек району.

Після офіційної частини сторони перейшли до неформального спілкування у теплій дружній атмосфері. Усі присутні знайомилися з технічними можливостями наданої комп’ютерної техніки, мали можливість поспілкуватися з нашими корейськими гостями. 

Усі співробітники ЦБС Оболонського району надзвичайно вдячні за чудовий подарунок!