ukenfrdeitptru
Colors: Purple Color

Калейдоскоп подій

Шановні читачі!

У зв’язку із початком кривавої війні проти України, коли російський агресор нищить наші міста й селища, пам’ятки культури та бібліотеки, вбиває мирних громадян, колектив Централізованої бібліотечної системи Оболонського району міста Києва та користувачі закладу вважають недопустимим та аморальним, що Центральна публічна бібліотека носить ім’я руського поета, драматурга і прозаїка О.С. Пушкіна.

Шановні Оболонці!

 З 01 квітня 2022 року бібліотеки Оболонського району відновляють свою роботу з обслуговування користувачів

 Чекаємо на вас:

 Центральна публічна районна бібліотека ім. О.С. Пушкіна – проспект Оболонський, 16

понеділок- четвер  з 11:00 до 15:00

неділя з 11:00 до 15:00

п’ятниця та субота – вихідні дні

Публічна бібліотека ім. Панаса Мирного – вул. Кондратюка, 4-Б

понеділок- п’ятниця  з 11:00 до 15:00

субота та неділя – вихідні дні

Все буде Україна!

 Нові меблів та комп’ютери подаровані паном Кім Мінхо (БО “Благодійний фонд ”Любов для світу”), вже в бібліотеках району, чекають на своїх користувачів!!! ДЯКУЄМО Андрій Прудченко (ГО "ВО "Світле Майбутнє") за логістику та допомогу з транспортуванням!

 12 листопада 2021 року у приміщення Центральної публічної районної бібліотеки ім. О. С. Пушкіна відбулася надзвичайна подія – урочиста церемонія передачі 11 бібліотекам Оболонського району столиці благодійного дару – 40-ка нових і потужних комп’ютерних систем, 40 офісних столів і крісел та 8 багатофункціональних пристроїв.

У останні роки в Україні, особливо у середовищі дітей та молоді, все більшої популярності набуває відносно нова традиція святкування «Хелловіну» (англ. «Halloween»), назва якого походить від виразу «All Hallows Even», (а зовсім не від слова «Hell» («Пекло»), як часто думають люди) і буквально означає «Надвечір’я напередодні Дня Усіх Святих».

 Сьогодні, 20.05.2021, ми разом з усією нашою країною відзначаємо Всесвітній день Вишиванки, який, починаючи з 2006 року, став вже традиційним міжнародним святом, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Дочірні категорії