Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

День Святого Миколая – одне з найочікуваніших і найулюбленіших для дітвори зимових свят.
Адже цього дня дітки, які були чемними і добре вчилися протягом року, чекають на солодкі подарунки. А ті, хто поводив себе не дуже гарно, отримують різочки під подушку.

Сьогодні в бібліотеці відбулася дуже цікава зустріч з письменником, літературним критиком, журналістом, видавцем, волонтером. До нас на гостину завітав Ярослав Карпець, автор книги Self-Harm /Самопошкодження.

Завдяки організатору благодійного проекту "My First English Reading Bookshelf" Yana Berezhna та всім небайдужим, хто задонатив на книжки для бібліотеки. Вже є результат - отримали 135 нових яскравих дитячих англомовних книжок.

Напередодні Дня Святого Миколая влаштували натхненну і ароматну передсвяткову майстерку з розпису пряничків. Тож, ми , як бачите, були не лише чемними, а й творчими, і Миколай неодмінно оцінить усі старання дітлахів) 

Сьогодні — День Святого Миколая за новим календарем і День Збройних сил України.
6 грудня 2023року за новим церковним календарем православні віряни України разом із християнами західного обряду відзначають День святого Миколая Чудотворця. Через свою відданість Богу він отримав дар чудотворення.

Цього року українці вперше відзначають разом два свята – День Збройних Сил України та Святого Миколая. Тож, від Миколая, окрім смаколиків та сюрпризів, не лише діти, а й дорослі чекають найдорожчого подарунку – захисту та Перемоги.