ukenfrdeitptru

Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

 14 травня минає 150 років від народження відомого українського письменника, новеліста Василя Стефаника. Його новели вражають своєю правдивістю, оригінальністю і художньою досконалістю.

 Отримали третю частину книг від Український інститут книги. Як завжди, у захваті і в очікуванні таких же емоцій від наших читачів. Нова порція «книжкового щастя» принесе задоволення поціновувачам усіх жанрів та усіх вікових категорій – не сумнівайтеся!)

 Цього разу дітлахи вчилися розпису в техніці правокульового малювання. Вони прикрашали скриньки чудовим квітковим орнаментом. Тож дівчаткам буде де зберігати їхні дівочі дрібнички!

 Про мамину любов і турботу – у наших книжечках, які ми підібрали до свята і маминих посмішках, які не сховаєш навіть за захисними масками)

 Сьогодні Екологічна нація мала розмову з Ганною Кобець, бібліотекаркою та координаторкою проекту «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору у Бібліотека ім. Саші Чекаліна - на Пріорці.

 В Україні, як і в більшості інших країн світу, у другу неділю травня відзначається День матері. Цього дня наші найщиріші слова любові та вдячності – саме для мам!