ukenfrdeitptru

Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

 Сьогодні ми знайомимо наших юних читачів з новинками, що останнім часом поповнили фонд бібліотеки.

Увазі читачів молодшого віку пропонуємо нову книжку Сашка Дерманського «Різдвяна крамничка тітоньки Мальви», книгу із серії Тоски Ментен «Мій братик Мумія», нові пригоди Джуді Муді від Меган МакДоналд, книжку улюбленого письменника багатьох дітлахів Джеремі Стронга про Ракету на чотирьох лапах «Викрадення» та інші.

 У бібліотеці сьогодні було натхненно і гамірно. Бо наші читачі мали можливість не лише поспілкуватися з письменницею Марією Солтис-Смирновою, а й самі навіть трішки відчули себе письменниками!) 

 Ми знову зустрічали наших особливих читачів – учнів спеціальної школи №5. Тут, окрім діток з вадами зору, навчаються також учні, які потребують корекції розумового розвитку. Для наших гостей розповіли чимало цікавинок зі світу книжок, разом почитали та помандрували сторінками історії рідного краю.

 Наша яскрава черепаха з пластикових відходів стала частиною великого арт-об’єкту, який розмістився на стінах однієї з будівель Києва. Пам’ятаєте, як ми влітку створювали цю незвичайну черепаху? Тепер вона приєдналася до ще однієї черепашки та дельфінів і нагадує усім про шкоду пластику, побутових відходів та про те, що кожен може зробити цей світ трохи чистішим і добрішим.

 Пройшлися сторінками козацької слави напередодні Дня українського козацтва, який за традицією відзначають 14 жовтня разом з нашими читачами, учнями 2-а класу школи №14. А допомогли нам у цьому, звичайно ж, наші книжечки, які знають усе. І про славу козацьку також.

Славетні козацькі часи, сучасні герої, нащадки мужніх козаків, хлопці які зараз захищають нашу Україну від ворогів, свято Покрови Пресвятої Богородиці – все це чекає, любий читачу, на тебе у віртуальній виставці, яка розроблена співробітниками нашої бібліотеки до Дня захисника України.

14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць, який запроваджено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українців та сприяння патріотизму. 14 жовтня невипадково вибрали для святкування Дня захисників і захисниць.