ukenfrdeitptru

Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

 Ведмедик – це, мабуть, найпопулярніша іграшка усіх часів, адже саме ведмедик підставляє свої м'які боки багатьом малюкам під час сну, вислуховує всі накопичені за день образи від дівчаток-підлітків, мовчазно підтримуючи свою власницю. Тож, ведмедик – просто незамінний друг для багатьох поколінь. Він дарує радість і може замилувати та розчулити лише своїм виглядом.

 Після літніх канікул з початком осені прийшов і новий навчальний період, а значить розпочалися і традиційні бібліотечні зустрічі!

 23 вересня виповнюєтья 150 років від дня народження видатної української співачки Соломії Крушельницької (1872-1952).Ще за життя вона була визнана найвидатнішою співачкою світу. На сценах світу Крушельницька не мала рівної, її сопрано на три октави підкорило планету.

 На черговому занятті гуртка «Майстриня» під керівництвом Наталії Чередниченко всі охочі вчилися працювати з різнокольоровою полімерною глиною.

 Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за право жити у власній державі, за мирне існування триває запекла боротьба у нашій країні.

 Похмурий дощовий день скрасили яскраві, щебетливі папужки, які прилетіли з острова наших мрій та фантазій. Малювали в техніці суха пастель, яка розкрила багату палітру різноманітних кольорів і дала кожному з нас відчути себе справжніми художниками. Дякуємо пані Анастасії за таких чудових папужок.

Фантазія у купі з бажанням і майстерністю здатні творити дива. У цьому ми переконуємося щоразу під час творчого процесу, що відбувається щоп’ятниці у бібліотеці. Ось і цього разу звичайні речі і матеріали перетворилися на милих єдиноріжків – у кожного свій і неповторний. А ще говорять, що вони можуть втілювати бажання)