ukenfrdeitptru

Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

 Котиків у нас і справді побільшало) 😊Ціле сімейство котячих створили наші майстринята на черговому занятті «Майстерні радості». Кожен тепер має по чудовій м’якій іграшці, а дехто навіть встиг створити і дві) Залишається додати, що майстер-клас , як завжди, відбувся під керівництвом майстрині Наталії Чередниченко. А ми вже в очікувані нової творчої зустрічі!

 Під час зимових канікул хочеться трошки розслабитись та порелаксувати. Кожен це робить по-своєму: хтось читає книжки, хтось переглядає улюблені фільми або відправляється на прогулянку містом. А наші юні майстрині релаксували в бібліотеці, створюючи веселих та симпатичних пінгвінят. Як завжди, під час заходу панувала затишна тепла атмосфера.

 240 років тому народився всесвітньо відомий французький письменник Фредерік Стендаль (справжнє ім’я Анрі Бейль), якого вважають основоположником французького соціально-психологічного роману.

 Століттями Україна була розділеною між двома імперіями. Але ті темні часи минули, коли після Першої світової війни розпочалася революція і боротьба українського народу за свою незалежність. Саме День Соборності України вважається першим великим кроком до цієї важливої мети.

Канікули тривають, вони надають більше часу до спілкування та творчості. Дуже приємно коли бібліотечний простір заповнений дитячим гомоном та сміхом. Життя вирує, тож запрошуємо усіх бажаючих до нашого простору почитати книжки, поспілкуватися, пограти в ігри та помалювати.

 День Соборності відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді незалежні частини України, що постали на уламках зруйнованих Російської та Австро-Угорської імперій, об'єдналися в єдину соборну і неподільну Українську державу.