ukenfrdeitptru

Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

 Всесвітній день вишиванки — це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. До свята може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиванку!

 Саме таким є гасло цьогорічного Дня вишиванки, що по усьому світу відзначається сьогодні. Так, вишиванка є духовною бронею українців, а вишита сорочка була, є та буде символом нашої ідентичності, віри, надії, любові, боротьби, а головне - перемоги. Сьогодні наш народ захищає не лише фізичні кордони України, а й духовно-культурні.

 Велика вдячність Українському інституту книги за чудовий подарунок для нашої бібліотеки. В тяжкий для країни час, ми отримали величезну кількість нових дитячих книжок сучасних українських та зарубіжних письменників.

 17 травня минає 100 років від дня народження Анатолія Дімарова - українського письменника, лауреата Шевченківської премії, мандрівника і природолюба. Письменник, якого при народженні звали Анатолій Гарасюта, народився 17 травня 1922 року на хуторі Гарацьки, що на Полтавщині.

 Сім'я, любов і вірність- це стовпи, на яких тримається наше життя. Саме родина дає нам відчуття віри і впевненості, а також підтримки, надихає на звершення і мрії. Бережіть і цінуйте кожну хвилину, що пов’язує нас з найближчими і найдорожчими, особливо у ці складні для українських родин часи. Хай любов'ю іскряться очі, мир і спокій поселиться в наших домівках, а вдома завжди чекають щирі і люблячі люди!