З революційними настроями радіємо і читаємо особливу книжечку, яка віднедавна з'явилася у нашій бібліотеці, завдяки увазі та зусиллям Dmytro Budašnyj та Vasylyna Dybaylo, за що ми надзвичайно вдячні!

Книга Еріка Файві «Сміттєва революція. Порушуючи круговерть марнотратства» і справді особлива. Адже у ній йдеться не про пригоди чи казкові перетворення, а про звичне для нас сміття, яке може стати або катастрофою, або піти на користь. 
Книга розглядає увесь життєвий цикл речей, які ми використовуємо, збираємо, перероблюємо — і навіть перетворюємо на нові матеріали. 
Тут є відповідь на безліч питань: звідки походить вода, яку ти п’єш; що відбувається з твоїм одягом, коли ти з нього виростаєш; як твій старий мобільний телефон може захистити тропічний ліс та багато іншого.
Книга буде цікавою і для батьків, і для дітей. Ви дізнаєтеся про циклічне використання відходів, етапи сортування чи переробки, про те, як можна використовувати сміття собі на користь. І взагалі про те, чи можливе майбутнє без відходів, без змарнованих ресурсів і звалок. 
Книга вийшла цього року у видавництві «Ранок» та надрукована на папері, який виготовлено з переробленої вживаної упаковки ТetraPak. 
А революцію влаштували наші читачі – Ілля,Павло і Назарчик)


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227