×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Ось на таку виставку-експромт ми вмовили нашу колегу – бібліотекаря Оксану Шаєвську, коли побачили усю цю красу. Нагадаємо, що до Дня вишиванки ми влаштували маленький флешмоб і поділилися з вами нашими улюбленими вишиваними речами з власних колекцій.

Так ось, у пані Оксани таких речей дуже багато! Погляньте лише – різнопланові та на усі смаки) 
Захоплення вишивкою виникло трохи більше 30 років тому і з того часу не покидає нашу талановиту колегу. Масштабні речі, картини-триптихи, подушечки чи кокетливі серветки – усе їй вдається чудово. Найбільше до вподоби майстрині працювати над сюжетними картинами. Це приносить неабияке задоволення. Робота триває по-різному. Наприклад, портрет Шевченка, який ви бачите на фото, був вишитий за 2 тижні! А найдовше над своїм творінням майстриня працювала протягом 8 місяців.
Наші читачі мали змогу побачити міні-виставку. Наразі показ вже завершено, але, сподіваємося, що це не останній вернісаж нашої колеги. Адже бібліотекарі можуть усе!

 {gallery}biblioteki/chekalin/2019_gallery/2019_06_11{/gallery}