Вже цими вихідними наше неймовірно красиве, мудре і вічно молоде місто буде відзначати свій день.
Тож ми напередодні цієї події разом з нашими читайликами учнями 3 класу влаштували теплу і радісну зустріч, де головним героєм став саме Київ! В ігровій та пізнавальній формі подорожували рідною Україною, дізнавалися про її красу та силу чимало цікавого, відкривали таємниці, шукали знахідки, відповідали на запитання вікторини – і все це про Україну та її столицю Київ, його велич і красу. Як бачите, встигли чимало! А головне – з гарним настроєм зустрічаємо і День Києва, і улюблену пору наших читайликів – літні канікули! Нехай вони принесуть нові враження, будуть наповнені цікавими подіями, подорожами і, звичайно ж, гарними книжечками)
А ще нагадуємо, що у бібліотеки канікул немає!
До нових зустрічей!



