Наша бібліотека мала приємну нагоду зустріти пані Ірину Санковську — дослідницю, екологиню та авторку видань екологічного спрямування.
Сьогодні мали змогу зустрічати чудову гостю пані Ірину Санковську, старшу викладачку кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Інститут післядипломної освіти, дослідницю, екологиню, тренерку з екологічної освіти, членкиню ГО «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» та авторку низки видань екологічного спрямування, які пані Ірина люб’язно презентувала та подарувала бібліотеці. Тепер особливих та розумних книжечок у нас стало набагато більше. І це чудово! Дякуємо нашій гості за візит і книжкові дарунки, що неодмінно отримають наше визнання та любов!
Ми ж зі свого боку влаштували невеличку екскурсію нашим екопростором та бібліотекою загалом та вже очікуємо на плідне спілкування в подальшому. Зокрема найближчим часом будемо раді отримати поради та рекомендації від пані Ірини як успішно впроваджувати екологічну складову в роботу книгозбірень під час професійного зібрання бібліотекарів Києва, запланованого напередодні Всесвітнього дня охорони довкілля, що відбудеться саме в нашій бібліотеці. Тематика зустрічі стосуватиметься ролі сучасної бібліотеки у формуванні екологічно відповідального та безбар’єрного простору громади, впровадженні екологічної освіти та просвіти.



