Вітаємо усіх поціновувачів йоги з їхнім днем! Сьогодні йога продовжує набувати популярності, а заняття нашого «Йога-клубу» – тому підтвердження). Думаємо, ви вже звикли до гармонійного поєднання на наших світлинах книжечок та асан, бо ж серед наших читачів та відвідувачів прихильників йоги вистачає. А за час занять як для дорослих, так і для дітей вони точно удосконалили свою майстерність ще більше).
За рішенням Організації Об’єднаних Націй саме день літнього сонцестояння було проголошено Міжнародним днем йоги. Загалом йога – це давня практика, яка охоплює фізичні, психічні та духовні дисципліни та зародилася в Індії. Термін «йога» походить з санскриту, що означає «приєднуватися» або «об’єднуватися», передбачаючи гармонію тіла і розуму. Експерти переконані, що практика покращує ментальне і фізичне здоров’я, сприяє здоровому способу життя. Відомо, що такі практики, як йогасани (фізичні пози), пранаяма (дихальні вправи), дхьяна (медитація) та інші техніки очищення і розслаблення допомагають справлятися зі стресом та його наслідками. Численні дослідження продемонстрували ефективність йоги в лікуванні неінфекційних захворювань, таких як гіпертонія, хронічна обструктивна хвороба легень, бронхіальна астма, діабет, розлади сну, депресія та ожиріння.
Тож, будьте здорові і приєднуйтесь до наших занять!

{gallery}biblioteki/priorka/2024_gallery/2024_06_21{/gallery}


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}