Особливі гості і особливі враження заполонили бібліотеку вчора). Мали нагоду та задоволення приймати малечу і дорослих, які завітали на Інтерактивна казка «Колобок».Тож раділи, співпереживали разом з Колобком, допомагали дійству як могли: «підмітали» бабусину оселю, «місили» разом з нею тісто, «проганяли» лихого вовчика. Звичайно ж, усе це в уяві). А ось задоволення від перегляду та участі – справжні! Їх не приховати). І це добре!
Учора у бібліотеці було по-справжньому тепло і багатолюдно упродовж усього дня, а увечері приєдналися ще й дітки з особливими потребами – вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва. Емоції, казковий настрій і подаруночки додали свого до вражень від зустрічі, яка відбулася з ініціативи та у співпраці з Громадська організація "Вулик ідей" Busy Bee Club.
За подаруночки організатори дякують ГО «Віра в диво» Віра в диво та автошколі "Агат», а за можливість насолодитися музичними номерами – талановитим гостям: Андрію Шиндеру, учню Дитячої музичної школи №40, вихованцям вокально-хорової студії з підготовки акторських кадрів при НЗАУН хорі України імені Г.Верьовки Лілії Кириленко та Олександрові Маньку, а також панові Олександру Гончарову.
А ми дякуємо Busy Bee Club за можливість приєднатися, чудовий і теплий вечір, що відбувся учора у стінах бібліотеки!

{gallery}biblioteki/priorka/2024_gallery/2024_06_19{/gallery}

 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}