Запрошуємо до бібліотеки на дегустацію книжкових новинок!). Ділимося радісною новиною і гарними книжковими фото заодно). Книжечки на усі смаки і для будь-якого віку чекають на вас у бібліотеці, дехто вже встиг насолодитися прочитанням, серед якого і абсолютні новинки, і книги, подаровані нашими читачами.
Наприклад, продовження книжкової серії американської авторки та бібліотекарки Меґан Макдоналд про пригоди дівчинки Джуді Муді, до яких ще й додалися історії серії "Стінк: неймовірний хлопчик-коротунчик». Тож, зустрічайте Стінка Муді в окремій серії книжок. Стінк – найнижчий у своїй сім’ї. Найнижчий у класі. Можливо, найнижчий хлопчик у всьому світі. Він змушує свою сестру Джуді щоранку вимірювати його зріст. Стінк готовий на все, що завгодно, навіть їсти горошок і пити молоко, аби лиш хоч трішки підрости. Стінк не лише дошкуляє своїй старшій сестрі Джуді Муді, він любить читати енциклопедію і малювати комікси! Впевнені, що читацьку любов отримають і нові книжечки серії «Історії порятунку», детективні історії серії «Детективна агенція «На сіннику», де баранчик Вовна разом із куркою Гільдою відкрив на фермі детективну агенцію. Тепер приятелі-детективи розслідують справи так, що аж пір’я летить)
Отримали також чимало книг для старших та дорослих читачів, наприклад, серія «Знамениті українці», книги популярних авторів Макса Кідрука та Стівена Кінга, сучасну українську та зарубіжну літературу. Зокрема, на увагу заслуговує мальопис “Протистояння: Червоний терор” (Видавництво Spring Comics), який змальовує спротив українського народу більшовицькому режимові за часів Української революції 1917-1921 рр.
І це ще не всі новинки – далі буде!)
Запрошуємо до літнього читання!


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}