Другий рік поспіль влаштовуємо онлайн перегляди фільмів з програми міжнародного кінофестивалю для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест. Звичайно, примхи погоди трішки вплинули на наші сьогоднішні плани, але справжнім друзям фестивалю і бібліотеки це аж ніяк не завадило приєднатися до Чілдрен Кінофест у бібліотеці).
Сьогодні дивилися анімаційний фільм для всієї родини «Паця» – історію про порося, яке стало домашнім улюбленцем. Картину створила нідерландська режисерка Маша Гальберштад – фанатка книг Роальда Дала, тож «Паця» натхненна, зокрема, його творчістю та сповнена атмосферою любові та гумору. У Нідерландах, на батьківщині мультфільму, «Паця» стала глядацьким хітом та отримала звання «Золотого фільму». Українська прем'єра відбулася минулого року на 10-му ювілейному Чілдрен Кінофесті. Нам фільм дуже сподобався – хвилювалися за героїв до останнього). І це чудово)
Як і обіцяли, влаштували ще й творчу кінопаузу – створили на згадку Совеня Чарлі, символ і талісман Чілдрен Кінофесту).
Нагадуємо, що цьогоріч «Чілдрен Кінофест» традиційно відбуватиметься на благодійних засадах з 7 до 16 червня як в кінотеатрах, так і в форматі онлайн. Встигніть приєднатися, насолодитися переглядами і отримати враження, щоб з нетерпінням очікувати наступних зустрічей у такому ж форматі!)


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}